Rossist Event

 

Rossist Event 2013 senesinde Antalya’da kurulmuştur.

Doğa sporları ve alternatif turizm konusundaki bilgileri ile birlikte Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenlemeye başlamış ve ülkemizin önde gelen birçok spor organizasyonuna doğrudan veya dolaylı katkı sağlamıştır.

Deneyimli ekibi ile birlikte organizasyon içi ve organizasyon dışında da hizmet vermektedir.

Dünyada son yıllarda büyük önem kazanan alternatif turizm konusunda etkinlik düzenlediği bölgelerde doğrudan katma değer yaratmaktadır.

Rossist Event spor turizmi konusunda ülkemizin en önemli firmalarından bir tanesidir.

Düzenlediğimiz organizasyonlarımızdan başlıcaları:

 

 

İDAULTRA
KAZ DAĞLARI, EDREMİT / BALIKESİR

Kaz Dağları’nın tarihi köyleri, zeytin bahçeleri, bin pınarlı vadileri, termal tesisleri ve mitolojiye konu olmuş noktalarında adımlamak paha biçilemez.

 

POWERMAN TURKEY
KEMER / ANTALYA

Türkiye’nin ilk Uluslararası Duatlon yarışına hoşgeldiniz. Dünyanın ilgisini çekmeyi başarmış bir Koş, Sür, Koş etkinliği olan Powerman Duathlon markası Rossist Event ile sizlerle buluşuyor.

 

KAŞ YARIMADATON
KAŞ / ANTALYA

İlk kez 2018 senesinde gerçekleştirilen tam anlamıyla Türkiye’nin en zor ve en 

eğlenceli Yarı Maraton yarış organizasyonudur. Katılımcılar hem Ekim ayında Kaş’ın doğal güzelliklerini görmeye hem de spor etkinliğinde yer almak için bölgeye gelmektedirler.

 

MEİS KAŞ SWIM
KAŞ / ANTALYA

Türkiye’nin en prestijli yüzme yarışına hoş geldiniz. Meis Kaş Swim 7.1 km uzunluğunda ve Yunanistan’ın Meis Adası ile Türkiye’nin Kaş ilçesi arasında geçen zorlu bir açık su yüzme yarışıdır.