Tahtalı Run To Sky

CP TOPLAM MESAFE 
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE 
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Çıralı - 9.60 00:00
CP1 Ulupınar 9.60 9.25 02:00
CP2 Beycik 18.85 8.75 04:30
FINISH Olympos T. Zirve 27.60 - 07:00

PROGRAM

13 Mayıs 2021 Perşembe

12:00-22:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması Kemer Barut Collection

14 Mayıs 2021 Cuma

12:00-23:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması Kemer Barut Collection

15 Mayıs 2021 Cumartesi

02:00 Ultra Sky ve Berg Sky Race Başlangıcı Kemer Cumhuriyet Meydanı

05:00-06:00 Run To Sky ve Chimera Run Geç yarış kiti dağıtımı Kemer Barut Collection

06:00 Run To Sky ve Chimera Run yarışmacıları Kemer-Çıralı start alanına transfer

07:00 Run To Sky ve Chimera Run başlangıcı Çıralı sahil

13:00 Chimera Run Yarış Sonu Çıralı Start Noktasında sona erecektir.

14:00 Run To Sky Yarış Sonu Olympos Teleferik Zirve Tesisleri

17:00 Berg Sky Race Yarış Sonu Olympos Teleferik Zirve Tesisleri

18:00 Ultra Sky tahmini ilk sporcu varış

16 Mayıs 2021 Pazar

03:00 Ultra Sky Yarış Sonu Kemer Cumhuriyet Meydanı

12:00 Ödül töreni Kemer Cumhuriyet meydanı

*** Bütün yarışların ödül töreni 16 Mayıs Pazar günü yapılacaktır.
*** Ödül töreni @tahtaliruntosky Instagram sayfasından canlı yayınlanacaktır.

GENEL BİLGİLER VE KURALLAR

1. Run to Sky Genel Bilgi

Run to Sky Dünya’da eşi benzeri bulunmayan heybetli görüntüsüyle 2365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı zirvesine deniz kenarından koşulan Türkiye’nin ilk Skyrunning yarışıdır.

Kemer ilçesine bağlı Çıralı kasabasında deniz seviyesinden başlayan yarış 27 Km mesafe ve 2650 metre irtifa kazanımına sahiptir. 

15 Mayıs 2021 Cumartesi saat 07.00 da Çıralı’da başlar. 

7 saat içerisinde parkurun tamamlanması gerekmektedir. 

Yarışmacılar kısmi yeterlilik esasına göre yarışmaya katılacaklardır.

2. Katılım Şartları

Yarışma 18 yaşından gün almış her sporcuya açıktır. 

Sporcular, son 6 ay içerisinde alınmış koşu yapmasında sakınca yoktur yazılı bir sağlık raporu (E-Devlet, Özel Hastane, Devlet Hastanesi, Sağlık ocağından alınan raporlar geçerlidir.) veya geçerli bir Federasyondan çıkartılan vizesi geçerli sporcu lisansı ile yarışmaya katılabilirsiniz. 
(Atletizm, Triatlon, Bisiklet, Dağcılık Federasyonları) 

***Her ülkenin kendi lisansı kabul edilecektir***

3. Kayıt

DEVAMI


Covid-19 Bilgilendirmesi

Yarışmacılar

Göğüs Numarası Adı Soyadı Takım veya Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet
1011 SERDAR TÜYSÜZ TUR-HALL 1985 Türkiye Erkek
1012 Jale Zheng 1984 Türkiye Kadın
1013 MEHMET ALİ KİPER Bireysel 1966 Türkiye Erkek
1014 Caner Turay 1982 Türkiye Erkek
1015 Emre Yıldırım TeamYILDIRIM 1994 Türkiye Erkek
1017 Deniz Eylem Serter Antalya Running 1976 Türkiye Erkek
1018 Coşkun Bayır 1977 Türkiye Erkek
1019 Emin Özmen Adım Adım İzmir 1965 Türkiye Erkek
1020 Mehmet Masum KARAASLAN ADIM ADIM İZMİR 1976 Türkiye Erkek
1021 Ümit Çakmaklı 1983 Türkiye Erkek
1022 Oleksandr Prokopenko 1987 Ukrayna Erkek
1023 Ali Tabak Adım adım 1977 Türkiye Erkek
1024 UĞUR TAYLAN 1987 Türkiye Erkek
1025 Fevzi Uzgişi Adım Adım İzmir 1973 Türkiye Erkek
1026 Vedat Kalfa Adım Adım İzmir 1974 Türkiye Erkek
1028 Anil Evirgen Ordos 1985 Türkiye Erkek
1029 KÜRŞAT AKDOĞAN BiKoşu Adana S.K. 1979 Türkiye Erkek
1030 Ulus Sığırcı 1969 Türkiye Erkek
1031 Ömer kadir Öztan 1971 Türkiye Erkek
1032 Yücel Demir ODTÜ MÇG 1963 Türkiye Erkek
1033 Gülten Demir Ferdi 1972 Türkiye Kadın
1034 Meral Çağlar Doruk Dağcılık 1978 Türkiye Kadın
1035 Melih Tugay 1985 Türkiye Erkek
1036 MEHMET TUGAY 1980 Türkiye Erkek
1037 Nuran Baykal Tarsus Amerikan Koleji Spor Kulubü 1975 Türkiye Kadın
1038 Ömür Babayiğit ankarunning 1980 Türkiye Kadın
1040 Evrim Böyükelhan DOGA CIMNASTIK AKADEMISI 1984 Türkiye Erkek
1042 Osman Kurt Mülkiye Mezunları 1981 Türkiye Erkek
1043 Atilla Gökhan Özyeşil 1970 Türkiye Erkek
1044 Mine Aladağ Herkoşulda 1974 Türkiye Kadın
1045 Zafer Dinç Bikoşu Adana 1965 Türkiye Erkek
1046 Ürün Bakar Ankyra SK 1984 Türkiye Kadın
1047 Zekeriya İğmar Ege Maraton 1974 Türkiye Erkek
1048 UĞUR PUSAT BiKoşuAdana Spor Kulübü 1975 Türkiye Erkek
1049 Tugba Hunili Bikosuadana 1989 Türkiye Kadın
1050 Davut ARSLAN Es_es Running 1984 Türkiye Erkek
1051 Yusuf Keskin Bireysel 1983 Türkiye Erkek
1052 Ahmet Tarakçı abelatpelat 1975 Türkiye Erkek
1053 ZAFER KARTAL 1969 Türkiye Erkek
1054 Özlem Cılız 1987 Türkiye Kadın
1055 Irfan Derdicok akut 1960 Türkiye Erkek
1056 Servet Mutlu Tozkar Bireysel 1991 Türkiye Erkek
1057 Sinem Özmen 1981 Türkiye Kadın
1058 Burçin SAN Es_es Running 1984 Türkiye Erkek
1059 Mehmet Ali OK Aydos537 1973 Türkiye Erkek
1060 Mert Örücü 1980 Türkiye Erkek
1061 Elif ATEŞ 1983 Türkiye Kadın
1062 Alper Adaş Demir adimlar spor klubü 1977 Türkiye Erkek
1063 MELİH ONYER HERKOŞULDA 1980 Türkiye Erkek
1064 Alper Başbay Herkoşulda 1973 Türkiye Erkek
1065 Alpaslan Bodur Aydos537 1979 Türkiye Erkek
1066 Nadir Yılmaz 1962 Türkiye Kadın
1067 Emine ÖGÜR Bireysel 1992 Türkiye Kadın
1068 ONUR AZCAN Aydos 537 1979 Türkiye Erkek
1069 Nikita Nazarov Ukraine 1988 Ukrayna Erkek
1071 ismail ünal doğan Redteam 1983 Türkiye Erkek
1072 ERDİNÇ KEF BOYNER ACTION TEAM 1982 Türkiye Erkek
1073 HALİL İBRAHİM KOVAR 1993 Türkiye Erkek
1074 Ender Kıvanç Kunt BKA - Bikoşuadana 1977 Türkiye Erkek
1075 Ahmet Alparslan BAYRAM 1979 Türkiye Erkek
1076 Candan Duran Doruk Dağcılık 1979 Türkiye Kadın
1077 AYHAN MİNEP ferdi 1972 Türkiye Erkek
1078 Erçin Baysal Herkoşulda 1972 Türkiye Erkek
1079 Emin Emre Eren Adım Adım Antalya 1982 Türkiye Erkek
1080 Sevinç Süseli Bireysel 1985 Türkiye Kadın
1081 Serhat Kuşeli 1983 Türkiye Erkek
1082 Cahit Şenyüz ZirvedekileR 1969 Türkiye Erkek
1085 Hakan Akben Red Team 1982 Türkiye Erkek
1086 Ercüment Yakar 1988 Türkiye Erkek
1088 Başaran Canbulat 1980 Türkiye Erkek
1089 Mesut Ceylan FERDİ 1993 Türkiye Erkek
1091 Özgür Kaplan Karşıyaka One Team 1977 Türkiye Erkek
1092 HALİL ÖZKAYA Garminle Koşuyoruz 1974 Türkiye Erkek
1093 Taha Akkuş Akkus DAG 1982 Türkiye Erkek
1094 Hacer Uslu Gaziemir Belediyesi Atletizm Spor Klübü 1980 Türkiye Kadın
1095 ERSİN ERTENCAN 1977 Türkiye Erkek
1096 IBRAHIM CÖMERT 1980 Türkiye Erkek
1097 Andrey Diyakonov 1991 Rusya Erkek
1098 Anfisa Valyavina 1988 Rusya Kadın
1099 Erol Dinneden Redteam 1975 Türkiye Erkek
1101 Barış Yavuz Red Team 1976 Türkiye Erkek
1102 Serkan Şahin Ankyra SK 1982 Türkiye Erkek
1103 Kadir AVCI Her Koşulda 1980 Türkiye Erkek
1104 derya mutlu akdeniz üniversitesi tıp fakültesi 1975 Türkiye Erkek
1105 Osman Cüneyt Somuncuoğlu HASDAK HASANDAĞI DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 1969 Türkiye Erkek
1107 PETER Simpson 1947 Türkiye Erkek
1108 pascal noyon Decathlon Turkey 1975 Türkiye Erkek
1109 Emrah Demir Kaş Koş Yüz Bin 1986 Türkiye Erkek
1111 ZAFER TÜRKMENOĞLU STONE MAN 1975 Türkiye Erkek
1113 ALİ ŞAHİN STONE MAN 1969 Türkiye Erkek
1114 Sadık Fatih ÖZDEMİR STONE MAN 1974 Türkiye Erkek
1115 Meltem AYDIN 1990 Türkiye Kadın
1116 KEMAL KOL STONE MAN 1961 Türkiye Erkek
1117 Nataliya Shiyanova 1990 Azerbaycan Kadın
1118 İrfan Ozan Ongun Adım Adım Antalya 1982 Türkiye Erkek
1119 Ozgul Kucuk Adım Adım 1973 Türkiye Kadın
1120 Mehmet Kürşat Soydan Mülkiye Mezunları 1981 Türkiye Erkek
1121 Hüseyin Erşahin 1990 Türkiye Erkek
1122 Murat Cambaz 1975 Türkiye Erkek
1123 abdullah Er HazırMısın? 1981 Türkiye Erkek
1124 Erol Güncek BiKoşu Adana 1993 Türkiye Erkek
1125 Zuhal Turhan Red team 1987 Türkiye Kadın
1126 FİKRET Şenol MetuBox 1985 Türkiye Erkek
1127 ferhat elbeyoğlu 1982 Türkiye Erkek
1128 Sinan Yetkin Bireysel 1985 Türkiye Erkek
1129 ALİ CEM KÜÇÜKDAĞLI 1991 Türkiye Erkek
1130 huseyin şirin 1983 Türkiye Erkek
1131 Serdar İnan 1989 Türkiye Erkek
1132 Semih Sertan 1981 Türkiye Erkek
1133 Sabri Keser 1980 Türkiye Erkek
1134 Murat Kilci 1982 Türkiye Erkek
1135 Ayhan Yaşar Huni idman yurdu 1966 Türkiye Erkek
1136 İlhami Ayber Huni İdman Yurdu 1962 Türkiye Erkek
1137 Lütfi Postalcı Huni İdman Yurdu 1966 Türkiye Erkek
1138 ISMAIL ARBAOUI 1995 Türkiye Erkek
1139 Itır Atadiyen Veganrunners 1977 Türkiye Kadın
1140 Ayşegül Övünç VELOKSK 1971 Türkiye Kadın
1141 Mehmet Türkmen 1980 Türkiye Erkek
1142 Soner Çıtakoğlu VELOKSK 1969 Türkiye Erkek
1143 Araz Ceren Incesoy 1995 Türkiye Kadın
1144 Emel Pinhas Huni İdman Yurdu 1972 Türkiye Kadın
1145 Eralp Polat Huni İdman Yurdu 1968 Türkiye Erkek
1146 Ahmet Sevilmiş Ferdi 1975 Türkiye Erkek
1147 SERHAT HACCAK 1986 Türkiye Erkek
1148 Ezgi Keskin 1991 Türkiye Kadın
1149 Hakan Oge Veganrunners 1976 Türkiye Erkek
1150 Doğan Kaygusuz Huni idman yurdu 1970 Türkiye Erkek
1151 Bilgehan Erdoğan - 1989 Türkiye Erkek
1152 Hülya Kirenci - 1991 Türkiye Kadın
1153 Halil Kaynak Runneryogi 1984 Türkiye Erkek
1154 YIGIT TUZCU Limitüstü Doğa Sporları 2000 Türkiye Erkek
1155 Ulaş Tol 1974 Türkiye Erkek
1156 Burcu Emel 1982 Türkiye Kadın
1157 Firdes MEHMETOĞLU LOVERUN 1969 Türkiye Kadın
1158 Melis Şentürk Team Gorilla 1988 Türkiye Kadın
1159 Suleyman Askargenc Runnershighsrc 1976 Türkiye Erkek
1160 UFUK GÜVEN Kaş Koş 1960 Türkiye Erkek
1161 Silvio Braggiotti İDADİK 1963 Türkiye Erkek
1162 Nejdet Bozkurt Kulüp 1984 Türkiye Erkek
1163 Oray GÜNGÖR BOLD Trail 1980 Türkiye Erkek
1164 Nurşen AKYAZI ETUDOSD 1978 Türkiye Kadın
1165 İbrahim İncesu Isparta Gençlik hizmetleri 1964 Türkiye Erkek
1166 Sermin Akin Kurt Team Run.Bo 1979 Türkiye Kadın
1167 Suha Akman Bold Union 1980 Türkiye Erkek
1168 HUSEYIN YILMAZ 1968 Türkiye Erkek