Chimera Run

CP TOPLAM MESAFE 
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE 
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Çıralı - 9.60 00:00
1 Ulupınar 9.60 14 02:00
2 Maden Koyu 23.60 5.25 05:00
FINISH Çıralı 28.85 - 06:00

PROGRAM

13 Mayıs 2021 Perşembe

12:00-22:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması

14 Mayıs 2021 Cuma

12:00-23:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması
……….. Hotel

15 Mayıs 2021 Cumartesi

02:00 Ultra Sky ve Berg Sky Race Başlangıcı

05:00-06:00 Run To Sky ve Chimera Run Geç yarış kiti dağıtımı

06:00 Run To Sky ve Chimera Run yarışmacıları Kemer-Çıralı start alanına transfer

07:00 Run To Sky ve Chimera Run başlangıcı Çıralı 


13:00 Chimera Run Yarış Sonu 
Çıralı Start Noktasında sona erecektir.

14:00 Run To Sky Yarış Sonu
 Olympos Teleferik Zirve Tesisleri

17:00 Berg Sky Race Yarış Sonu
 Olympos Teleferik Zirve Tesisleri

18:00 Ultra Sky tahmini ilk sporcu varış

16 Mayıs 2021 Pazar

03:00 Ultra Sky Yarış Sonu
 Kemer Ay Işığı

12:00 Ödül töreni
……… Hotel


*** Bütün yarışların ödül töreni 16 Mayıs Pazar günü yapılacaktır. 


*** Ödül töreni @tahtaliruntosky Instagram sayfasından canlı yayınlanacaktır.

GENEL BİLGİLER VE KURALLAR

1. Chimera Run Genel Bilgi

Chimera Run Tarihi, kültürü ve muteşem Çıralı plajı ile ünlü Kemer ilçesi Çıralı kasabasında düzenlenmektedir. Çıralı’nın etrafını koşarak keşfetmek isteyen ve harika manzaralar eşliğinde koşmak isteyen herkese açık bir patika yarışıdır.

Kemer ilçesine bağlı Çıralı kasabasında deniz seviyesinden başlayan yarış 29 Km mesafe ve 1170 metre irtifa kazanımına sahiptir. 

15 Mayıs 2021 Cumartesi saat 07.00 da Çıralı’da başlar. 

6 saat içerisinde parkurun tamamlanması gerekmektedir. 

Yarışmacılar kısmi yeterlilik esasına göre yarışmaya katılacaklardır.

2. Katılım Şartları

Yarışma 18 yaşından gün almış her sporcuya açıktır. 

Sporcular, son 6 ay içerisinde alınmış koşu yapmasında sakınca yoktur yazılı bir sağlık raporu (E-Devlet, Özel Hastane, Devlet Hastanesi, Sağlık ocağından alınan raporlar geçerlidir.) veya geçerli bir Federasyondan çıkartılan vizesi geçerli sporcu lisansı ile yarışmaya katılabilirsiniz. 
(Atletizm, Triatlon, Bisiklet, Dağcılık Federasyonları) 

***Her ülkenin kendi lisansı kabul edilecektir***

3. Kayıt

DEVAMI


Covid-19 Bilgilendirmesi

Yarışmacılar

Göğüs Numarası Adı Soyadı Takım veya Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet
3011 Onur AKTAŞ 1991 Türkiye Erkek
3012 Dmitrii Kvasov antalyada.ru 1985 Rusya Erkek
3013 Yener Geyik Karşıyaka One Team 1978 Türkiye Erkek
3014 Esra Etleç Faruk Kar Running 1985 Türkiye Kadın
3015 Cüneyt Etleç 1983 Türkiye Erkek
3016 Seda Öztürk 1988 Türkiye Kadın
3017 Seda Özgüç Buldan Vakfı 1974 Türkiye Kadın
3018 Anıl Aygen 1991 Türkiye Erkek
3019 Burhan kocaman 1982 Türkiye Erkek
3020 ipek Kocaman Kocaman 1985 Türkiye Kadın
3021 Deniz Tatay 1975 Türkiye Kadın
3022 Meltem YALÇINKAYA Her Koşulda 1985 Türkiye Kadın
3023 Ceyhun Alaca 1972 Türkiye Erkek
3024 Duygu özal Alaca 1977 Türkiye Kadın
3025 BAŞAK ULUYILMAZ Antevortem 1985 Türkiye Kadın
3027 Erden Giritli Samsun Sportif Yaşam Akademisi GSK 1973 Türkiye Erkek
3028 Cemal Doruk Samuray 1983 Türkiye Erkek
3030 Burçin Yavuz 1977 Türkiye Kadın
3031 Tayfun Evcil Karsiyaka One Team 1988 Türkiye Erkek
3032 Aysun Yavuzcan KSK ONE TEAM 2000 Türkiye Kadın
3033 MEHMET PARS SEZER BİKOŞUADANA 1968 Türkiye Erkek
3034 Emrah MEŞECİ 1992 Türkiye Erkek
3035 Serkan İNCE 1981 Türkiye Erkek
3036 ümit şahin Her Koşulda 1979 Türkiye Erkek
3037 LEVENT YILMAZ HERKOŞULDA 1975 Türkiye Erkek
3038 Ali Kansu Manavgat07 1986 Türkiye Erkek
3039 Gönül Midesiz Akut Spor Kulübü 1967 Türkiye Kadın
3040 Svetlana Çatak 1979 Türkiye Kadın
3041 Süleyman Borlu 1983 Türkiye Erkek
3043 Fatma Ovacik Sevik 1975 Türkiye Kadın
3044 Fatih Eren Adım Adım 1975 Türkiye Erkek
3045 Şule Eren Maraton Kardeşliği 1975 Türkiye Kadın
3046 NİLAY ÖZDEMİR 1979 Türkiye Kadın
3047 Merve Akın 1993 Türkiye Kadın
3048 Peter La Shell 2003 Türkiye Erkek
3049 Sean La Shell 1972 Türkiye Erkek
3050 Ece Batuman BiKoşuAdana 1993 Türkiye Kadın
3051 Bilge Güven BiKoşuAdana 1984 Türkiye Erkek
3052 Yanina Mashkova 1979 Azerbaycan Kadın
3053 BİLAL BALTACI FARUK KAR 1958 Türkiye Erkek
3054 Lütfiye Özpak BiKoşuAdana 1986 Türkiye Kadın