Berg Sky Race

CP TOTAL DISTANCE 
(KM)
DISTANCE TO NEXT STATION 
(KM)
TIME LIMIT (HOURS) FACILITIES
START Kemer - 9 00:00
1 Çamyuva 9 9.54 02:00
2 Tekirova 18.54 15.26 04:00
3 Maden Koyu Su İst. 33.80 4.70 -
4 Yanartaş 38.50 5.55 07:00
5 Ulupınar 44.05 9.25 09:00
6 Beycik  53.30 8.85 11:30
FINISH Olympos T. Zirve 62.15 - 15:00

PROGRAM

13 Mayıs 2021 Perşembe

12:00-22:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması Kemer Barut Collection

14 Mayıs 2021 Cuma

12:00-23:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması Kemer Barut Collection

15 Mayıs 2021 Cumartesi

02:00 Ultra Sky ve Berg Sky Race Başlangıcı Kemer Cumhuriyet Square

05:00-06:00 Run To Sky ve Chimera Run Geç yarış kiti dağıtımı

06:00 Run To Sky ve Chimera Run yarışmacıları Kemer-Çıralı start alanına transfer

07:00 Run To Sky ve Chimera Run başlangıcı Çıralı Sahil

13:00 Chimera Run Yarış Sonu Çıralı Start Noktasında sona erecektir.

14:00 Run To Sky Yarış Sonu Olympos Teleferik Zirve Tesisleri

17:00 Berg Sky Race Yarış Sonu Olympos Teleferik Zirve Tesisleri

18:00 Ultra Sky tahmini ilk sporcu varış

16 Mayıs 2021 Pazar

03:00 Ultra Sky Yarış Sonu Kemer Cumhuriyet Square

12:00 Ödül töreni Kemer Cumhuriyet Square

*** Bütün yarışların ödül töreni 16 Mayıs Pazar günü yapılacaktır. 
*** Ödül töreni @tahtaliruntosky Instagram sayfasından canlı yayınlanacaktır.

GENEL BİLGİLER VE KURALLAR

1. Berg Sky Race Genel Bilgi

Berg Sky Race Dünya’da eşi benzeri bulunmayan heybetli görüntüsüyle 2365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı çevresinde koşulan ve Tahtalı Dağı zirvesinde sona eren Avrupa ve Türkiye’nin en zorlu parkurlarından bir tanesidir.

Kemer ilçesinin eşsiz güzel dağ parkurları, yaylaları ve koylarının çevresinde koşulan Berg Sky Race yarışı 62 km uzunluğunda ve 3600 metre irtifa kazanımına sahiptir. 

2. Katılım Şartları

Yarışma 18 yaşından gün almış her sporcuya açıktır. 

Sporcular, son 6 ay içerisinde alınmış koşu yapmasında sakınca yoktur yazılı bir sağlık raporu (E-Devlet, Özel Hastane, Devlet Hastanesi, Sağlık ocağından alınan raporlar geçerlidir.) veya geçerli bir Federasyondan çıkartılan vizesi geçerli sporcu lisansı ile yarışmaya katılabilirsiniz. 
(Atletizm, Triatlon, Bisiklet, Dağcılık Federasyonları) 

***Her ülkenin kendi lisansı kabul edilecektir***

3. Kayıt

DEVAMI



Covid-19 Bilgilendirmesi

Yarışmacılar

Göğüs Numarası Adı Soyadı Takım veya Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet
611 Dylan Netter BpRunco 1973 ABD Erkek
613 Harun Erbil BiKosuAdana 1981 Türkiye Erkek
614 MURAT ŞANDA Kum-Kum 1980 Türkiye Erkek
615 salih BULUT 1986 Türkiye Erkek
616 Mariia Godlevska Gutsul Running Club 1984 Ukrayna Kadın
617 Hikmet KARAKAYA Sarıyıldız Spor 1981 Türkiye Erkek
618 Eyüp Duman Ankyra SK 1976 Türkiye Erkek
619 B. Sıtkı Kandemir Ankyra SK 1965 Türkiye Erkek
621 Ahmet Mumcu Rocket Team Ultra 1982 Türkiye Erkek
622 Kemal Kadir ÖZKARAKAŞ Red Team 1984 Türkiye Erkek
623 SAMET UYSAL 1992 Türkiye Erkek
624 ÖMER artan 1979 Türkiye Erkek
625 Serpil Budak 1979 Türkiye Kadın
626 Engin Çetinay Running Academy 1982 Türkiye Erkek
627 HABİP ALBAYRAK 1973 Türkiye Erkek
629 Useyyid Gökcen Red Team 1982 Türkiye Erkek
630 Sedat Serçe Niğde Üniversitesi GKGDHSDK 1974 Türkiye Erkek
631 Yusuf Biltekin Niğde Gençlik Spor İl Müdürlüğü 1974 Türkiye Erkek
633 Onur Çılgınoğlu Rocketteamultra 1979 Türkiye Erkek
634 halil Aktan limitsensin 1980 Türkiye Erkek
635 Igor Burlov 1990 Azerbaycan Erkek
636 Günay Kaynak 1978 Türkiye Erkek
637 Burak Şener 1975 Türkiye Erkek
638 Shooka Seilani 1994 İran Kadın
639 Ivan Iakutin 1991 Rusya Erkek
640 Vitaliy Semenov Trail Running School 1982 Rusya Erkek
641 Stanislav Serkov 1976 Rusya Erkek
642 Şafak Koç Ankyra SK 1975 Türkiye Erkek
643 Ali ATAV Ankyra SK 1980 Türkiye Erkek
644 DERYA DUMAN ANKYRA SPOR KULÜBÜ 1973 Türkiye Erkek
645 Murat Erdal 1987 Türkiye Erkek
646 Kaan Kirik 1980 Türkiye Erkek
647 hüseyin tepikoğlu KOŞU DÜNYAMIZ 1969 Türkiye Erkek
648 Josip Babic AK Sljeme 1982 Hırvatistan Erkek
649 KEMAL KUKUL 1965 Türkiye Erkek