TAHTALI RUN TO SKY

Tahtalı Run To Sky

Tahtalı Run to Sky'a 18 yaşını doldurmuş , Federasyondan onaylı bir sporcu lisansına sahip veya lisans mevcut değil ise Devlet hastanelerinden alınmış bir sağlık raporu alan her yarışmacı katılım ücretini ödedikten sonra katılabilir. 

Yaş Kategorileri
ErkekKadın
40 + 40 +
40 - 40 -
50+ 50+
50- 50-

- İstenilen evrakları tamamlayan, internet üzerinden taratarak bizlere ulaştıran ve katılım ücretini yatıran her yarışmacı yarışmaya katılmaya hak kazanmış sayılır.
- Kendisine bir göğüs numarası bildirilir. Yarıştan bir gün önce yarışmacı bu göğüs numarasını görevlilerden teslim almak zorundadır.
- Her yarışmacı kısmi yeterlilik esasına göre yarışacaktır ve her yarışmacı kendisinden sorumludur.
- Yarışmacılar her türlü siyasi politik ve kışkırtıcı yayın yapan tshirt giyemezler. Giydikleri taktirde diskalifiye sebebidir.
- Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yarışan grupların veya kişilerin daha önceden organizasyona bilgi vermeleri zorunludur.

Feragatname

Tahtalı Run To Sky yarışına kendi istekleri ile katılan yarışmacılar bütün kuralları ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kayıt gerçekleştirildiğinde kabul etmiş sayılırlar. Tahtalı Run To Sky Organizasyonu , yarışmacıların başına gelebilecek maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.

  • Göğüs No
    Ad/soyad
    Doğum yılı
    Cinsiyet
    Ülke
    Takım/Klüp
  • 1
    Murat YÜKSEL
    06/09/1970
    Türkiye
    istanbul masterları atletizm klubu
  • 2
    Belkis MERT
    20/08/1970
    Türkiye
    İstanbul masterleri atletizm kulübü
  • 3
    Ali KANSU
    05/02/1986
    Türkiye
    Manavgat Gençlik Spor Kulübü
  • 4
    Burak AKIN
    21/08/1975
    Türkiye
    Todosk
  • 5
    Demet KOCAKULAK
    10/10/1969
    Türkiye
    Ordos / KoşAnkara
  • 6
    Bülent MÜSELLİM
    19/03/1971
    Türkiye
    Bireysel
  • 7
    Gökalp SAKLI
    15/04/1982
    Türkiye
    Mararhonist
  • 8
    Çağrı PALUT
    08/06/1984
    Türkiye
    Bireysel
  • 9
    Nuri DAĞGEZ
    18/02/1955
    Türkiye
    Bireysel
  • 10
    Esin EŞTÜRK
    13/08/1977
    Türkiye
    Bireysel
  • 11
    Kerem PEKKAN
    05/08/1970
    Türkiye
    Bireysel
  • 12
    Zelha TUNC PEKKAN
    25/07/1977
    Türkiye
    Bireysel
  • 13
    ANIL DERTLİ
    26/05/1982
    Türkiye
    KOŞU KADINI / ANKARA KOŞUYOR
  • 14
    Ali İhsan ÖZEK
    26/11/1985
    Türkiye
    ANKARA KOŞUYOR
  • 15
    Gökmen SAYAROĞLU
    08/10/1977
    Türkiye
    GEDOSK
  • 16
    Can UĞUR
    24/04/1985
    Türkiye
    ANKARA KOŞUYOR
  • 17
    Murat AKAN
    1970
    Türkiye
    Bireysel
  • 18
    Anton VAN WOERKOM
    05/02/1954
    Hollanda
    LSCH
  • 19
    Ayhan TAŞKIRAN
    02/04/1965
    Türkiye
    Bireysel
  • 20
    Selman Faruk GENÇTÜRK
    04/03/1989
    Türkiye
    Yanta Rangers
  • 21
    Neziha CANTİMUR
    01/06/1968
    Türkiye
    Doğa Aktiviteleri Grubu Derneği Spor Klubü
  • 22
    Mevlüt KABADAYI
    20/01/1975
    Türkiye
    Manavgat Gençlik Spor Kulübü
  • 23
    Ercan GÜRSES
    09/05/1978
    Türkiye
    Bireysel
  • 24
    Seda Nur ÇELİK
    30/03/1991
    Türkiye
    My Club
  • 25
    Bora BALYA
    01/02/1976
    Türkiye
    Ordos
  • 26
    Ali BUDAK
    07.08.1984
    Türkiye
    Maarif koleji
  • 27
    Volkan KOÇ
    05/01/1978
    Türkiye
    Ordos
  • 28
    Oğuz Alp BEKİRCAN
    01/09/1979
    Türkiye
    Twilight Team
  • 29
    Tugba TETİK
    06/01/1984
    Türkiye
    RunningAcademy
  • 30
    İsmet İNAN
    04/01/1974
    Türkiye
    Team Mammut Turkey
  • 31
    Mehmet erkul
    17/11/1975
    Türkiye
    N/A
  • 32
    Gülce tunç
    18/03/1988
    Türkiye
    MinnoşPace
  • 33
    Başar EKİM
    05/10/1973
    Türkiye
    Bireysel
  • 34
    Gökhan çağlar
    24/01/1977
    Türkiye
    RED40's
  • 35
    Ayşen AKTAŞ
    20/03/1982
    Türkiye
    Team Mammut Turkey
  • 36
    Anil evirgen
    29/05/1985
    Türkiye
    Ordos
  • 37
    Hülya ŞENOĞLU
    01/09/1972
    Türkiye
    İDADİK
  • 38
    Yavuz Doğan
    16/09/1964
    Türkiye
    İDADİK
  • 39
    Devlet PASİN ULUTAN
    28/08/1972
    Türkiye
    İDADİK
  • 40
    Murat Yaşar ÖZEN
    10/05/1971
    Türkiye
    Bireysel
  • 41
    Merve ülker
    24091978
    Türkiye
    RED40's
  • 42
    Elvan Tekinkaya
    26/04/1969
    Türkiye
    İDADİK
  • 43
    İlker Dalğar
    12/09/1980
    Türkiye
    Bireysel
  • 44
    Burak serter
    27/02/1978
    Türkiye
    Getinge
  • 45
    Mehmet Kayhan KORKMAZ
    13071983
    Türkiye
    Getinge
  • 46
    Mustafa Cihan
    08/05/1971
    Türkiye
    Ordos
  • 47
    Gülay Ünal cihan
    15/03/1973
    Türkiye
    Ordos
  • 48
    Bahadır ERTEPE
    15/03/1973
    Türkiye
    Bireysel
  • 49
    Işıl Sözer
    11/12/1974
    Türkiye
    İDADİK
  • 50
    Tayfun doğan
    03/12/1984
    Türkiye
    takım veya klüp yok
  • 51
    Mustafa Tanzer Ergül
    25/02/1971
    Türkiye
    Bireysel
  • 52
    Fatih ÖZBAKAN
    15/09/1978
    Türkiye
    Bireysel
  • 53
    Gani SAĞLAM
    25/12/1959
    Türkiye
    Bireysel
  • 54
    Galip ÇOŞKUN
    11/11/1970
    Türkiye
    İDADİK
  • 55
    Deniz Yusufoğlu
    25/03/1981
    Türkiye
    Bireysel
  • 56
    Erkan Vural
    09/12/1980
    Türkiye
    Ordos
  • 57
    Duygu Ören Vural
    01/01/1983
    Türkiye
    Ordos / KoşAnkara
  • 58
    Argün Katırcı
    14/01/1980
    Türkiye
    ORDOS
  • 59
    Mehmet Somel
    18/05/1979
    Türkiye
    kosankara
  • 60
    Haldun Barbaros Ozdogan
    15/07/1976
    Türkiye
    Kaş Koş
  • 61
    R. Nazlı Somel
    03/11/1978
    Türkiye
    Koşankara
  • 62
    Mine Palazoğlu
    07.09.1978
    Türkiye
    Kaş Koş 100 1000
  • 63
    Atilay ÜNAL
    18/05/1977
    Türkiye
    Bireysel
  • 64
    Orhan Veli ERDURAN
    14/12/1977
    Türkiye
    Bireysel
  • 65
    Silvio Braggiotti
    12/05/1963
    Türkiye
    Bireysel
  • 67
    Suat Demirci
    01/06/1964
    Türkiye
    Kocaeli Atletizim Spor Külübü
  • 68
    Mehmet Ali TANRIVERMİŞ
    01/03/1959
    Türkiye
    ME-ME-RE-FA
  • 69
    Ahmet Ziya MORTAŞ
    11071981
    Türkiye
    Yabancılaşanlar
  • 70
    Can Artam
    30/06/1981
    Türkiye
    Bireysel
  • 71
    Bora KAYA
    05/06/1978
    Türkiye
    Bireysel
  • 72
    Resul dinç
    10031973
    Türkiye
    Bireysel
  • 73
    Murat ÇAĞLAYAN
    16061977
    Türkiye
    DereTepe Dağcılık Ve Doğa SK
  • 74
    ARİF YAZICI
    02091981
    Türkiye
    KolpaRUN
  • 75
    Nurkan Kurt
    04/12/1968
    Türkiye
    Aydos537
  • 76
    Onur AZCAN
    06/08/1979
    Türkiye
    Bireysel
  • 77
    Yılmaz haydarbeyoğlu
    21/02/1979
    Türkiye
    halimoğlu ekspertiz
  • 78
    Arif elkovan
    30/07/1981
    Türkiye
    halimoğlu ekspertiz
  • 79
    Razi çelik
    09/02/1973
    Türkiye
    halimoğlu ekspertiz
  • 80
    Mehmet çiçek
    20/10/1960
    Türkiye
    me-me-re-fa
  • 81
    MEHMET KOÇDEMİR
    17/11/1971
    Türkiye
    Bireysel
  • 82
    Eva Maria Firat
    12081977
    Avusturya
    Bireysel
  • 83
    Yusuf Genç
    30/03/1960
    Türkiye
    İDADİK
  • 84
    Acar TÜZÜNER
    4/8/1974
    Türkiye
    AÜTF
  • 85
    Bike Geçkinli
    11/11/1970
    Türkiye
    Team Run.BO
  • 86
    Giuseppe Didonna
    18/02/1982
    İtalya
    Bireysel
  • 87
    Nilüfer Yalınpala
    22/03/1984
    Türkiye
    Tsk
  • 88
    Arzum Soylu
    20/09/1972
    Türkiye
    Kaş koşu gurubu
  • 89
    Özgür TETİK
    22/02/1975
    Türkiye
    RunningAcademy
  • 90
    Sezgin Sarban
    29/05/1965
    Türkiye
    Bireysel
  • 91
    Ersin Demir
    13/03/1985
    Türkiye
    Jarro Sports
  • 92
    Ürün Bakar
    03/04/1984
    Türkiye
    Ankyra Sk
  • 93
    ibrahim somalı
    18041955
    Türkiye
    bjk - my club
  • 94
    mustafa çınar
    06/04/1991
    Türkiye
    Yeniceköylü
  • 95
    yılmaz tongul
    10/01/1985
    Türkiye
    Bireysel
  • 96
    Ersin Çelik
    03/02/1977
    Türkiye
    Ordos
  • 97
    Mehmet Aydıngör
    27/06/1989
    Türkiye
    Ege maraton
  • 98
    Jan Bomba
    15/02/1967
    Polonya
    Bolec
  • 99
    Serkan Ocak
    03/06/1982
    Türkiye
    Bireysel
  • 100
    Lütfi Oduncuoğlu
    07/02/1982
    Türkiye
    Ankyra
  • 101
    EMIRHAN ÇİNAR
    23/05/1993
    Türkiye
    Yeniceden
  • 102
    Bilge Gölge
    29/06/1991
    Türkiye
    bireysel
  • 103
    Şahin Can şahan
    28/02/1994
    Türkiye
    Bireysel
  • 104
    Savaş Arslantaş
    20/03/1977
    Türkiye
    Bireysel
  • 105
    Erhan Ergun
    25/09/1960
    Türkiye
    Adalar Su Sporları Kulübü
  • 106
    Carole Muller
    24/07/1978
    Türkiye
    BAM CLUB
  • 107
    tacettin gedikli
    17081966
    Türkiye
    Bireysel
  • 108
    Hasan Hüseyin Niğdeli
    01/01/1988
    Türkiye
    Duvar
  • 109
    Fırat Pamir Koçkar
    06/07/1989
    Türkiye
    Jarro Sports
  • 110
    İbrahim Metin KOÇKAR
    01/05/1956
    Türkiye
    Bireysel
  • 111
    ayla gökmen
    12/02/1984
    Türkiye
    Ankyra
  • 112
    Mehmet KAÇAR
    01/01/1986
    Türkiye
    Bireysel
  • 113
    Derya DUMAN
    28/08/1973
    Türkiye
    Raidlight Türkiye
  • 114
    doğan kepez
    29011966
    Türkiye
    D K M makina
  • 116
    Kemal FİLİZ
    01/05/1952
    Türkiye
    ankara masterleri atletizm spor kulübü
  • 117
    Adem GÜNDÜZ
    31/03/1968
    Türkiye
    GEBZE DOĞA SPORLARI DERNEĞİ
  • 118
    Marten Gezici
    04/06/1985
    Türkiye
    Intersport Running

    Antalya Web Sayfası