TAHTALI RUN TO SKY

Sonuçlar

Mammut Tahtalı Run To Sky

Ranking Time Family Name Name Gender Birthdate Nationality Club
1 04:11:07 DUMAN Derya M 1973-08-28 TUR Raidlight Türkiye
2 04:17:16 CINAR Mustafa M 1991-04-06 TUR Yeniceköylü
3 04:22:44 ISBILIR HASAN M 1969-11-15 TUR Seleukeia
4 04:30:43 TONGUL Yilmaz M 1985-01-10 TUR Individual
5 04:45:28 ERDURAN Orhan Veli M 1977-12-14 TUR Individual
6 04:57:46 VURAL Erkan M 1980-12-09 TUR Ordos
7 05:00:13 SOMEL Mehmet M 1979-05-18 TUR Koşankara
8 05:01:25 CIHAN Mustafa M 1971-05-08 TUR Ordos
9 05:01:38 INAN Ismet F 1974-01-04 TUR Team Mammut Turkey
10 05:01:39 KANSU Ali M 1986-02-05 TUR Manavgat GSK
11 05:07:24 TASKIRAN Ayhan M 1965-04-02 TUR Individual
12 05:12:40 DIDONNA Giuseppe M 1982-02-18 ITA Individual
13 05:13:05 KACAR Mehmet M 1986-01-01 TUR Individual
14 05:13:30 SAGLAM Gani M 1959-12-25 TUR Individual
15 05:16:12 SAKLI Gokalp M 1982-04-15 TUR Marathonist
16 05:16:14 CELIK Seda Nur F 1991-03-30 TUR My Club
17 05:16:42 BALYA Bora M 1976-02-01 TUR Ordos
18 05:20:30 OREN VURAL Duygu F 1983-01-01 TUR Ordos/Koşankara
19 05:21:03 KATIRCI Argun M 1980-01-04 TUR Ordos
20 05:22:43 ERTEPE Bahadir M 1973-03-15 TUR Individual
21 05:23:36 CELIK Ersin M 1977-02-03 TUR Ordos
22 05:23:37 PALAZOGLU Mine F 1978-09-07 TUR Kaş Koş
23 05:27:01 ARSLANTAS Savas M 1977-03-20 TUR Individual
24 05:29:22 FILIZ Kemal M 1952-05-01 TUR Ankara Masterları ASK
25 05:29:46 TETIK Tugba F 1984-01-06 TUR Running Academy
26 05:29:47 TETIK Ozgur M 1975-02-22 TUR Running Academy
27 05:31:15 OZEK Ali Ihsan M 1985-11-26 TUR Ankara Koşuyor
28 05:31:19 UGUR Can M 1985-04-24 TUR Ankara Koşuyor
29 05:31:28 DERTLI Anil F 1982-05-26 TUR Koşu Kadını
30 05:34:11 KOCDEMIR Mehmet M 1971-11-17 TUR Individual
31 05:36:54 KABADAYI Mevlut M 1975-01-20 TUR Manavgat GSK
32 05:38:11 KAYA Bora M 1978-06-05 TUR Individual
33 05:40:29 CINAR Emirhan M 1993-05-23 TUR Individual
34 05:42:38 YAVAS Onur M 1978-01-31 TUR Rota SK
35 05:43:54 AZCAN Onur M 1979-08-06 TUR Individual
36 05:43:59 AKTAS Aysen F 1982-03-20 TUR Team Mammut Turkey
37 05:47:49 KURT Nurkan M 1968-12-04 TUR Aydos 537
38 05:50:35 DEMIRCI Suat M 1964-06-01 TUR Kocaeli ASK
39 05:51:26 YALINPALA Nilufer F 1984-03-22 TUR TSK
40 05:52:46 AKAN Murat M 1970-01-01 TUR Individual
41 05:54:23 WOERKOM Anton Van M 1954-02-05 NED LSCH
42 05:57:02 DEGIRMENCI Faruk M 1964-01-29 TUR GEDOSK
43 05:58:31 DEMIR Ersin M 1985-03-13 TUR Jarro Sports
44 05:58:38 GURSES Ercan M 1978-05-09 TUR Individual
45 05:58:39 ERKUL Mehmet M 1975-11-17 TUR Individual
46 05:59:33 GEZICI Marten M 1985-06-04 TUR Intersport Running Team
47 06:01:04 DALGAR Ilker M 1980-09-12 TUR Individual
48 06:02:57 ERGUN Erhan M 1960-09-25 TUR ASSK
49 06:03:26 BRAGGIOTTI Silvio M 1963-05-12 TUR Individual
50 06:04:39 SOMALI Ibrahim M 1955-04-18 TUR My Club
51 06:04:47 GENCTURK Selman Faruk M 1989-03-04 TUR Teamrunbo
52 06:06:00 FIRAT Eva Maria F 1977-08-12 AUT Individual
53 06:08:40 DOGAN Tayfun M 1984-12-03 TUR Individual
54 06:12:46 UNAL CIHAN Gulay  F 1973-03-15 TUR Ordos
55 06:15:11 SERTER Burak M 1978-02-27 TUR Getinge
56 06:18:58 GECKINLI Bike F 1970-11-11 TUR Teamrunbo
57 06:30:16 CAGLAYAN Murat M 1977-06-16 TUR Deretepe DSK
58 06:30:24 GUNDUZ Adem M 1968-03-31 TUR Gebze Doğa Sporları
59 06:36:13 SARBAN Yalcin M 1964-01-01 TUR Individual
60 06:36:49 TUNC PEKKAN Zelha  F 1977-07-25 TUR Individual
61 06:37:00 GOKMEN Ayla F 1984-02-12 TUR Ankyra
62 06:37:01 ODUNCUOGLU Lutfi M 1982-02-07 TUR Ankyra
63 06:37:27 NIGDELI Hasan Huseyin M 1988-01-01 TUR Duvar
64 06:37:40 YUMRUTAS Huseyin M 1971-04-05 TUR GEDOSK
65 06:37:52 PEKKAN Kerem M 1970-08-05 TUR Individual
66 06:42:39 SOMEL R. Nazli F 1978-11-03 TUR Koşankara
67 06:44:12 GOLGE Bilge F 1991-06-29 TUR Duvar
68 06:44:56 MERT Belkis F 1970-08-20 TUR İstanbul Masterları AK
69 06:49:29 UNAL Atilay M 1977-05-18 TUR Individual
70 06:50:17 ULKER Merve F 1978-09-24 TUR RED 40'S
71 06:51:03 KOCKAR Firat Pamir M 1989-07-06 TUR Individual
72 06:53:41 CANTIMUR Neziha F 1968-06-01 TUR Doğa Aktiviteleri SK
73 07:02:05 DOGAN Yavuz M 1964-09-16 TUR IDADİK
74 07:07:36 TUNC Gulce F 1988-03-18 TUR Minnoş Pace
75 07:11:09 ELKOVAN Arif M 1981-07-30 TUR Halimoğlu Ekspertiz
76 07:11:55 DAGGEZ Nuri M 1955-02-18 TUR Individual
77 07:12:23 BAKAR Urun F 1984-04-03 TUR Ankyra
78 07:15:31 AKIN Burak M 1975-08-21 TUR TODOSK
79 07:16:16 ULUTAN Devlet Pasin F 1972-08-28 TUR İDADİK
80 07:24:36 TEKINKAYA Elvan F 1969-04-26 TUR İDADİK
81 07:24:56 YAZICI Arif M 1981-09-02 TUR KolpaRun
82 07:25:24 OZEN Murat Yasar M 1971-05-10 TUR Individual
83 07:25:27 ERGUL Mustafa Tanzer M 1971-02-25 TUR Individual
84 07:27:27 TUZUNER Acar M 1974-08-04 TUR Koşan KBB
85 07:34:25 OZBAKAN Fatih M 1978-09-15 TUR Individual
86 07:34:28 SOZER Isil F 1974-12-11 TUR İDADİK
87 07:34:33 HAYDARBEYOGLU Yilmaz M 1979-02-21 TUR Halimoğlu Ekspertiz
88 07:45:40 SENOGLU Hulya F 1972-09-01 TUR İDADİK
89 07:46:23 OCAK Serkan M 1982-06-03 TUR Hürriyet
90 07:48:40 SOYLU Arzum F 1972-09-20 TUR Kaş Koş

Mammut Tahtalı Ultra Sky

Ranking Time Family Name First Name Gender Birthdate Nationality Bib Number Club
1 11:11:23 NEMETH Csaba M 1968-10-13 HUN 802 Mammut Pro Team
2 12:22:08 KUKUL Kemal M 1965-01-01 TUR 843 Raidlight Türkiye
3 13:03:29 BUYUKATALAY Soner M 1979-05-05 TUR 855 Team Mammut Turkey
4 13:30:43 WERMESCHER Ildiko F 1965-05-13 HUN 801 Mammut Pro Team
5 13:46:37 BLUMRICH Gerald M 1957-02-05 GER 803 Mikesthetics
6 14:48:50 FALAY Ferda M 1963-10-14 TUR 852 Ege Maraton
7 14:48:53 KIZILTAS Mustafa M 1958-04-11 TUR 838 Outdoor Lykia
8 15:23:01 OZCAN Halil M 1987-07-20 TUR 851 Individual
9 15:26:41 GUVEN Hilmi M 1980-03-26 TUR 839 ABB Elektrik
10 15:26:44 OKTEM Ozgur M 1976-09-13 TUR 832 Twilight Team
11 16:31:07 UYSAL Samet M 1992-10-10 TUR 860 Individual
12 16:35:03 SAVACI ARMADOR Aylin F 1974-08-09 TUR 847 TeamRunbo
13 16:35:05 KARA Savas Lutfi M 1973-05-30 TUR 870 TeamRunbo
14 17:01:11 UCBILEK Mustafa M 1970-12-23 GER 814 Uniquerunner
15 17:01:12 BOLAT Naim M 1981-08-08 TUR 867 Twilight Team
16 17:01:14 LACALAR Ilker M 1976-01-15 TUR 816 Twilight Team
17 17:01:14 KOSE Dincer M 1973-04-08 TUR 822 Twilight Team
18 17:01:15 AKPINAR Gokhan M 1974-01-30 TUR 829 Twilight Team
19 18:01:51 ORTAC Mustafa Huseyin M 1963-09-17 TUR 819 Pan Dosk
20 18:16:04 TOKER Sevil F 1983-12-15 TUR 858 Individual
21 18:16:08 ISIK Adem M 1979-08-01 TUR 865 Goygoy Pace
22 18:49:41 AYTEKIN Emre M 1980-07-19 TUR 859 Individual
23 18:54:16 SOLMAZ Gursel M 1962-05-05 TUR 833 Individual
24 19:18:58 SENGUL Mehmet Adem M 1979-05-09 TUR 823 Twilight Team
25 19:18:59 GULER tolga M 1976-07-21 TUR 831 Twilight Team
26 19:19:00 ULUTAN Mahmut Somer M 1958-09-19 TUR 844 Idadik
27 19:30:12 ASIK Bunyan M 1965-03-10 TUR 820 Individual
28 21:31:40 KURTGIL Daghan M 1983-10-09 TUR 861 Individual
29 21:32:00 ALEV Sinem F 1982-04-04 TUR 862 Individual
30 21:59:38 SERDEM Musa M 1967-12-18 TUR 864 Toros Yıldızı
31 22:13:34 ALBAYRAK Habip M 1973-11-15 TUR 863 Individual
32 22:13:35 KORKMAZYUREK Haluk M 1956-09-20 TUR 868 Individual

Mammut Tahtalı Berg Sky Race

Ranking Time Family Name Name Gender Birthdate Nationality Bib Number Club
1 08:47:29 KARA Firat M 1972-08-22 TUR 522 Raidlight Türkiye
2 09:03:00 AKKOSE Oral M 1979-02-07 TUR 514 Team Mammut Turkey
3 10:09:04 DURAN Osman M 1966-05-25 TUR 574 IDADİK
4 10:24:51 TEZEL Yalcin M 1977-01-10 TUR 523 Bi Kosu Adana
5 10:25:45 PALIT Erkan M 1979-12-01 TUR 515 Individual
6 10:29:29 OZ Selim M 1985-04-25 TUR 525 Snakes Team
7 11:28:55 BOZCAN Ilker M 1993-06-16 TUR 520 ODTU KKT
8 11:49:08 BAYRAM Tezcan M 1976-12-23 TUR 519 Individual
9 11:49:10 DINC Zafer M 1965-08-12 TUR 509 Individual
10 11:49:14 SARBAN Sezgin M 1965-05-29 TUR 524 Individual
11 11:59:04 AYAR Ersin M 1963-03-18 TUR 568 Individual
12 12:01:26 SIMPSON Peter M 1966-10-08 GBR 565 Individual
13 12:03:29 KOCAK Gursel M 1975-05-01 TUR 501 ARKAS
14 12:15:06 BODUR Alpaslan M 1979-02-11 TUR 537 AYDOS 537
15 12:23:23 YAMAN Nazim M 1960-10-02 TUR 512 Atasehir Atletizm
16 12:51:36 KIRALI Serhat M 1980-04-23 TUR 561 BJK
17 13:06:08 ERTEM Serkan M 1977-02-19 TUR 511 Duvar
18 13:12:42 AYHAN Cem M 1969-06-05 TUR 575 Teamrunbo
19 13:18:07 ONDER Samet M 1982-03-14 TUR 507 Antalya Triathlon
20 13:29:15 HATIP Huseyin Umit M 1981-03-30 TUR 505 3Max Triathlon
21 13:30:23 BALCE Andim Oben M 1969-05-01 TUR 526 Free Run
22 13:30:40 TIRPANCI Adem M 1980-04-17 TUR 562 Kahramanmaras Shdsk
23 13:33:51 SEN Oktay M 1993-05-28 TUR 518 Individual
24 14:10:41 SENDAL Halil Ibrahim M 1974-02-27 TUR 508 Adana Atletizm

Mammut Tahtalı Vertical Kilometer

Ranking Time Family Name Name Gender Birthdate Nationality
1 01:21:42 TOPUZ Kerem M 1979-11-16 TUR
2 01:31:09 ARTAM Can M 1981-06-30 TUR
3 01:32:14 NEMETH Csaba M 1968-10-13 HUN
4 01:33:21 FILIZ Kemal M 1952-05-01 TUR
5 01:35:26 OZDEMIR Serkan M 1980-01-01 TUR
6 01:35:37 SAKLI Gokalp M 1982-04-15 TUR
7 01:35:38 INAN Ismet F 1974-01-04 TUR
8 01:37:10 ERGUN Mahir M 1988-06-23 TUR
9 01:45:40 ULUTAN Mahmut Somer M 1958-09-19 TUR
10 01:47:38 BIRLER Omur F 1977-03-30 TUR
11 01:48:36 AK Adnan Dogukan M 1982-06-29 TUR
12 01:54:05 OZCAN Aysun F 1970-10-22 TUR
13 02:00:11 CANTIMUR Neziha F 1968-06-01 TUR
14 02:01:06 KORKMAZYUREK Haluk M 1956-09-20 TUR
15 02:02:58 SEMERCIOGLU Serpil F 1975-03-14 TUR
16 02:11:03 COLAK Meltem F 1972-05-29 TUR
17 02:13:23 COLAK Gul F 1977-01-16 TUR
18 03:08:47 SERTKAYA Ozden F 1978-09-09 TUR
19 03:08:48 ALPASLAN Ezgi F 1989-01-01 TUR

Sonuçlar 2016

Tahtalı Run To Sky

 
  GogusNo Ad Soyad Team Start CP1 CP2 Finish Derece
1 137 Ufuk ÖZTÜRK   07:05:45 08:11:02 09:31:27 11:17:45 04:12:00
2 44 Soner Büyükatalay ORDOS 07:05:45 08:09:52 09:31:03 11:23:03 04:17:18
3 27 Mahmut Yavuz Bireysel 07:05:45 08:11:45 09:33:12 11:28:27 04:22:42
4 81 Hasan İşbilir Antalya Runners 07:05:45 08:11:50 09:39:27 11:37:02 04:31:17
5 132 Murat AKIN ANKYRA 07:05:45 08:13:58 09:38:33 11:37:16 04:31:31
6 13 Mustafa Kızıltaş BANDAK 07:05:45 08:15:56 09:39:30 11:45:11 04:39:26
7 104 Orhan Veli Erduran Bireysel 07:05:45 08:11:55 09:37:22 11:57:55 04:52:10
8 71 Bora Maviş ORDOS 07:05:45 08:15:54 09:43:20 11:59:13 04:53:28
9 79 Tim Voßkämper ITÜ 07:05:45 08:19:44 09:54:02 12:04:54 04:59:09
10 107 john young Wadibih 07:05:45 08:17:44 09:59:09 12:07:18 05:01:33
11 76 Hakan Ertürk ORDOS 07:05:45 08:22:41 09:55:36 12:10:12 05:04:27
12 62 Fırat kara team raidlight türkiye 07:05:45 08:22:53 09:55:03 12:13:39 05:07:54
13 88 Alessandra Corvaia ASD Fiamma Rossa Palermo 07:05:45 08:17:24 09:44:28 12:14:50 05:09:05
14 87 Ennio Gugliotta ASD Fiamma Rossa Palermo 07:05:45 08:17:24 09:44:25 12:14:50 05:09:05
15 55 Hüseyin  Haşhaş  Bireysel 07:05:45 08:21:04 09:52:34 12:17:13 05:11:28
16 82 Mehmet Ali OK Vodafone TR 07:05:45 08:15:56 09:57:03 12:18:30 05:12:45
17 126 Mustafa UCBILEK uniquerunner 07:05:45 08:23:01   12:20:37 05:14:52
18 53 TOLGA GÜLER TEAM ULTRA TRAINER RUNNER 07:05:45 08:20:32 09:55:28 12:24:40 05:18:55
19 10 Tacettin ALPER İstanbul Masterleri Atletizm Klubü 07:05:45 08:13:55 09:42:22 12:24:44 05:18:59
20 51 Özgür  Öktem Team Ultra Trail Runner 07:05:45 08:24:37 10:06:11 12:25:36 05:19:51
21 120 Ali OSMAN EYCE Bireysel 07:05:45 08:24:37 09:59:17 12:26:33 05:20:48
22 115 Aytug Celikbas Bireysel 07:05:45 08:24:03   12:27:47 05:22:02
23 121 Akın Yeniceli Uşak belediyespor 07:05:45 08:11:45 09:41:29 12:29:05 05:23:20
24 138 Hüseyin ÇALIŞKAN   07:05:45 08:30:55 10:11:27 12:29:43 05:23:58
25 110 Kaya Aydın Alpay Bireysel 07:05:45 08:25:47   12:32:00 05:26:15
26 31 İlker Laçalar Team Ultra Trail Runner 07:05:45 08:24:03 10:06:06 12:32:01 05:26:16
27 135 İlker BOZCAN   07:05:45 08:27:19 10:06:00 12:34:10 05:28:25
28 30 Aylin SAVACI ARMADOR Adım Adım 07:05:45 08:32:25 10:12:44 12:35:12 05:29:27
29 47 Kemal Filiz Ankara Masterler Atletizm 07:05:45 08:23:05 09:55:34 12:35:21 05:29:36
30 8 Bakiye Duran Team Ultra Trail Runner 07:05:45 08:24:37 10:08:10 12:40:37 05:34:52
31 24 Dinçer Köse Team Ultra Trail Runner 07:05:45 08:21:04 10:10:20 12:42:48 05:37:03
32 134 Serkan ERTEM Duvar Organizasyon 07:05:45 08:31:30 10:10:24 12:46:16 05:40:31
33 139 Sevil Toker   07:05:45 08:24:37 10:12:24 12:48:47 05:43:02
34 136 Yunus Emre DEMİR   07:05:45 08:14:56 09:45:20 12:48:50 05:43:05
35 99 Hüseyin Ümit Hatıp Bireysel 07:05:45 08:33:20 10:13:03 12:51:21 05:45:36
36 3 Güven  GüçlüTürk Bireysel 07:05:45 08:27:50 10:18:30 12:51:51 05:46:06
37 100 Samet Önder Bireysel 07:05:45 08:33:20 10:13:00 12:54:28 05:48:43
38 41 Ayşen Aktaş Koşankara-Ordos 07:05:45 08:36:40 10:28:08 12:57:02 05:51:17
39 131 Gökhan ÇAĞLAR TEB 07:05:45 08:35:30   12:59:16 05:53:31
40 45 Serhat Kırali Bireysel 07:05:45 08:27:40 10:12:07 13:02:09 05:56:24
41 64 Hüseyin Yumrutaş Gebze Dağcılık ve Doğa Sporlari 07:05:45 08:30:56 10:18:31 13:06:46 06:01:01
42 129 Mehmet Çiçek ME-ME-RE-FA 07:05:45 08:29:34 10:13:19 13:11:57 06:06:12
43 74 Mustafa Cihan ORDOS 07:05:45 08:30:30   13:11:57 06:06:12
44 83 meltem demir Kaş Koş 07:05:45 08:34:20   13:12:50 06:07:05
45 57 Muazzez ÖZÇELİK Raidlight Team Türkiye 07:05:45 08:30:45 10:34:21 13:16:03 06:10:18
46 69 Mehdi Duman Bireysel 07:05:45 08:24:23 10:12:10 13:17:55 06:12:10
47 18 Orhun Ekren Bireysel 07:05:45 08:40:58 10:32:56 13:17:55 06:12:10
48 109 CENKERI ERSOZ Bireysel 07:05:45 08:33:02 10:32:26 13:19:04 06:13:19
49 17 Cem Doğan Bireysel 07:05:45 08:40:58 10:33:03 13:19:37 06:13:52
50 96 Emre Altınova Adidas 07:05:45 08:23:01 10:11:06 13:20:39 06:14:54
51 46 Ferda FALAY Ege Maraton 07:05:45 08:33:28 10:29:17 13:22:07 06:16:22
52 50 Ece Saraoğlu ORDOS 07:05:45 08:33:08 10:36:28 13:23:05 06:17:20
53 1 SERCAN KEYKUBATLI Antalya Runners 07:05:45 08:29:08 10:26:17 13:24:15 06:18:30
54 86 Ufuk Güven Kaş Koş 07:05:45 08:34:20 10:34:21 13:25:54 06:20:09
55 111 Murat Esenoluk Bireysel 07:05:45 08:29:34   13:26:40 06:20:55
56 93 Argün Katırcı ORDOS 07:05:45 08:28:45 10:19:22 13:29:03 06:23:18
57 103 Tolga Yücel KAŞ KOŞ 07:05:45 08:32:02   13:30:44 06:24:59
58 67 Fedai Kürtül Gebze doğa sporları kulübü 07:05:45 08:32:30   13:32:40 06:26:55
59 23 Alper DOĞAN Bireysel 07:05:45 08:37:00 10:39:49 13:33:59 06:28:14
60 16 Mustafa ARKAN Bireysel 07:05:45 08:34:57 10:36:21 13:36:30 06:30:45
61 20 Serkan Ülkütanır Bireysel 07:05:45 08:36:52 10:34:10 13:39:24 06:33:39
62 108 Talat Demirel Bireysel 07:05:45 08:37:08   13:39:33 06:33:48
63 28 Necmi  TADIR Adana Atletizm Spor Kulübü 07:05:45 08:34:45 10:52:00 13:39:40 06:33:55
64 119 Fatma Walter Deutscher Alpenverein 07:05:45 08:48:08 10:58:03 13:40:23 06:34:38
65 48 Savaş Yürekli Bireysel 07:05:45 08:42:10 10:54:25 13:40:24 06:34:39
66 90 Harun Kenan SUBAŞI Sakarya Büyükşehir Belediyesi 07:05:45 08:42:00   13:46:40 06:40:55
67 68 Muhammed Duman Bireysel 07:05:45 08:27:35 10:27:48 13:48:21 06:42:36
68 97 İbrahim YÜCEBAŞ AKUT 07:05:45 08:29:18   13:50:56 06:45:11
69 61 Murat Akan Bireysel 07:05:45 08:43:30 10:50:43 13:52:27 06:46:42
70 59 Ege Battal Bireysel 07:05:45 08:52:25 11:03:11 13:54:26 06:48:41
71 60 Ebru  Battal Bireysel 07:05:45 08:52:25 11:03:13 13:54:28 06:48:43
72 133 Resul DINÇER Bireysel 07:05:45 08:29:34   13:56:59 06:51:14
73 122 Gerardo Vacca Enterprise C 07:05:45 08:37:24 10:38:14 13:58:52 06:53:07
74 70 Serap Emil ORDOS 07:05:45 08:39:23 10:36:27 13:59:12 06:53:27
75 42 Selman Faruk  Gençtürk Yanta Rangers 07:05:45 08:24:45 10:52:54 14:03:58 06:58:13
76 75 Burcak Ozoglu ORDOS 07:05:45 08:41:08 10:52:23 14:06:19 07:00:34
77 102 Esref DENIZ Antalya Triathlon Kulubu  07:05:45 08:33:00 10:29:58 14:08:26 07:02:41
78 56 Cilasun Bayülgen Bireysel 07:05:45 08:52:25   14:13:49 07:08:04
79 22 Volkan Murat Uzun Bireysel 07:05:45 08:37:00 10:38:53 14:14:00 07:08:15
80 116 Haldun Aydıngün Kaş Koş 07:05:45 08:46:04 10:52:33 14:16:12 07:10:27
81 73 Meltem ÇOLAK ORDOS 07:05:45 08:49:32   14:16:22 07:10:37
82 128 MEHMET ALİ TANRIVERMİŞ ME-ME-RE-FA 07:05:45 08:30:58 10:27:19 14:22:45 07:17:00
83 117 Acar Tüzüner AÜTF 07:05:45 08:46:20 11:09:22 14:25:18 07:19:33
84 15 Nasrettin Adalı Adana Masterler Atletizm 07:05:45 08:34:45 11:04:37 14:30:00 07:24:15
85 29 Halil FIRAT Adana Atletizm Spor Kulübü 07:05:45 08:39:30 10:58:55 14:33:48 07:28:03
86 127 BUĞRA FATİH  ÜNSAL GALATASARAY - ADIM ADIM TEMA  07:05:45 08:46:04   14:36:06 07:30:21
87 33 Dilek Özgürel Team Ultra Trail Runner 07:05:45 09:02:18 11:23:22 14:53:00 07:47:15
88 11 Rıdvan ŞÜKÜR Bireysel 07:05:45 08:43:20 11:03:11 14:53:00 07:47:15
89 105 Hikmet RENDE maratoncu 07:05:45 08:55:41   15:08:15 08:02:30
90 112 Nuri DAĞGEZ bireysel 07:05:45 08:52:00 11:38:31 15:15:36 08:09:51
91 54 Seteney Yargıç Bireysel 07:05:45 09:04:54 11:41:38 15:33:08 08:27:23
92 118 İbrahim Metin KOÇKAR Ferdi 07:05:45 08:55:41 11:29:14 15:33:08 08:27:23
93 4 Gökmen SAYAROĞLU GEDOSK 07:05:45 08:52:40 11:23:48 15:40:35 08:34:50
94 2 Murat YÜKSEL İstanbul Masterları Atletizm Kulübü 07:05:45 08:53:40 11:24:03 15:40:35 08:34:50
95 43 Bora Çoban Bireysel 07:05:45 08:53:20   15:57:15 08:51:30
96 37 Mustafa Kılıçarslan  BÜNYAN DOSTLARI GRUBU DERNEĞİ 04:30:00   10:50:45 16:37:00 12:07:00

Tahtalı VK

 
  GogusNo Ad Soyad Team Derece
1 25 Mahmut Yavuz Bireysel 01:22:07
2 9 Emre Ayar Kertenkeleler 01:27:15
3 5 Mustafa Kızıltaş BANDAK 01:34:05
4 30 Dinçer Köse Team Ultra Trail Runner 01:34:58
5 7 Hakan Kocakulak ORDOS 01:36:20
6 12 Mustafa Ücbilek uniquerunner 01:42:19
7 15 Bora Balya ORDOS 01:42:43
8 27 Silvio Braggiotti Bireysel 01:43:24
9 11 Aslı SERTÇELİK Adım Adım 01:44:15
10 3 Güven  GüçlüTürk Bireysel 01:47:23
11 14 Eylem Elif Maviş ORDOS 01:55:58
12 28 Cenkeri ERSOZ Bireysel 01:59:00
13 31 Orhan Saçan YDK-Yıldızlı Dağcılar Derneği 02:25:35
14 29 SERPİL SEMERCİOĞLU FİNANSBANK 02:33:28

Chimera Run

 
  GogusNo Ad Soyad Takım Derece
1 1038 Ali TAŞKIN OASIS Fitness&Personel Training 00:51:53
2 1054 Güven Güçlütürk Bireysel 00:56:11
3 1018 Hakan İlhan Bireysel 00:56:45
4 1017 Onur Gönüllü Bireysel 01:00:08
5 1044 İbrahim Baykal TEB 01:00:27
6 1053 Aysun Özen Antalya Runners 01:00:35
7 1027 Taner Karaca Bireysel 01:01:48
8 1021 Cengiz Keskendir Garantirun @ Antalyarunners 01:02:14
9 1020 Zeynep Yildiz Antalya Runners 01:02:29
10 1043 Haydar Culfa Olympos Teleferik 01:03:40
11 1046 Antonio Sala Bireysel 01:03:45
12 1016 Gül Çolak ORDOS 01:04:23
13 1029 MEHMET DEMİROĞLU Bireysel 01:04:52
14 1052 Ünal Vural Bireysel 01:04:55
15 1009 Aylin Nayman Bireysel 01:06:47
16 1010 Tuğsan Nayman Bireysel 01:06:47
17 1034 Özlem Yetiş Koşu Dünyamız 01:07:27
18 1014 Mahmut Özkarataşlıoğlu Koşu Dünyamız 01:07:33
19 1035 Asena  COŞAN ORDOS 01:10:33
20 1039 Ruhi CEYLAN Ankara Masterler Atletizm 01:10:41
21 1047 Ayşegül Birand Bireysel 01:10:45
22 1004 Görkem Güner Bireysel 01:11:02
23 1013 Serhan Demirtaş Koşu Dünyamız 01:11:05
24 1031 TUNA SEZENER Bireysel 01:13:56
25 1040 Abdullah  DALGIÇ Koşu Dünyamız 01:16:25
26 1001 Demet Kocakulak ORDOS 01:17:34
27 1028 FİLİZ DEMİROĞLU Bireysel 01:17:38
28 1003 Elçin Özgür Büyükatalay ORDOS 01:17:39
29 1007 Zahide Çiler Tezcaner Bireysel 01:18:25
30 1050 Ersin Çelik ORDOS 01:22:24
31 1051 Berna Bayazit Baran Bireysel 01:22:56
32 1041 Emel GÜNEŞ ORDOS 01:27:07
33 1033 Arzu Tüzüner Koşan KBB 01:31:19
34 1049 Suat Erşal Bireysel 01:34:11
35 1055 Nazime Çelik Bireysel 01:41:31
36 1036 Mihrunnisa ERSÖZ Bireysel 01:42:01
37 1011 BERNA BÖLÜK Bireysel 01:44:13
38 1030 Gonca Sezener Bireysel 01:52:05
39 1042 Mustafa  MUTLU EFES 01:52:05
40 1048 Bülent Müsellim Bireysel 01:52:05

SONUÇLAR  2015

 

  • Sıralama
    Göğüs No
    Ad/soyad
    Cinsiyet
    Ulupınar
    Beycik
    Tahtalı Finish
  • 1
    47
    Vladimir Levchenko
     
    01:00:09
    02:06:53
    04:10:34
  • 2
    41
    Yaşar İsmet Demiröz
     
    00:59:00
    02:07:58
    04:31:31
  • 3
    51
    gurkan mert mercanoglu
     
    01:10:14
    02:25:58
    04:45:00
  • 4
    49
    Aleksei Ivanov
     
    01:11:10
    02:31:52
    04:46:28
  • 5
    48
    Viktoriia Zarina
     
    01:16:05
    02:39:42
    04:58:16
  • 6
    34
    Kemal Kukul
     
    01:10:16
    02:26:53
    05:02:29
  • 7
    53
    Soner Büyükatalay
     
    01:10:55
    02:32:53
    05:07:58
  • 8
    28
    Aykut Çelikbaş
     
    01:12:30
    02:39:13
    05:20:54
  • 9
    16
    Mert Derman
     
    01:12:00
    02:39:13
    05:23:50
  • 10
    44
    Buchheit Kathrin
     
    01:20:21
    02:50:51
    05:38:28
  • 11
    4
    Burak İlter
     
    01:15:00
    02:43:14
    05:48:57
  • 12
    5
    Mustafa Kızıltaş
     
    01:16:45
    02:53:34
    06:06:53
  • 13
    40
    Can Artam
     
    01:20:20
    03:07:21
    06:20:25
  • 14
    42
    Bora Balya
     
    01:26:10
    03:31:21
    06:39:24
  • 15
    13
    Samet Önder
     
    01:30:20
    03:22:15
    06:41:25
  • 16
    10
    Hüseyin Ümit Hatıp
     
    01:30:22
    03:22:15
    06:42:19
  • 17
    21
    Hakan Kocakulak
     
    01:29:55
    03:27:12
    06:44:25
  • 18
    45
    Liver Jack Boris
     
    01:31:00
    03:32:22
    06:57:06
  • 19
    33
    Sinem Alev
     
    01:39:40
    03:38:38
    06:58:04
  • 20
    39
    Ceren Hancıoğlu
     
    01:40:15
    03:36:52
    07:00:15
  • 21
    15
    Serhat Kırali
     
    01:32:10
    03:21:52
    07:01:49
  • 22
    9
    Nihal Tırpan
     
    01:29:58
    03:40:07
    07:01:56
  • 23
    8
    Serpil Yanbasti
     
    01:30:10
    03:39:16
    07:09:58
  • 24
    7
    Aylin Savacı Armador
     
    01:32:10
    03:37:56
    07:17:48
  • 25
    43
    Cilasun Bayülgen
     
    01:48:02
    04:03:22
    08:05:47
  • 26
    31
    Serkan Imrak
     
    01:48:00
    03:53:53
    08:13:16
  • 27
    29
    Sermin Akın Kurt
     
    01:48:06
    04:12:48
    08:26:30
  • 28
    50
    Serkan Ülkütanır
     
    01:48:03
    04:12:48
    08:47:20
  • 29
    11
    Cenkeri Ersöz
     
    02:03:16
    04:30:33
    09:03:00
  •  
    2
    Salim Tayfun Kır
     
    01:49:34
    04:33:16
     
  •  
    3
    Meltem Demir
     
    01:49:40
    04:33:38
     
  •  
    12
    Tacettin Alper
     
    01:20:00
    03:23:36
     
  •  
    14
    İbrahim Edhem Mahrebel
     
    03:13:00
     
     
  •  
    18
    Elif Süer Tokalı
     
    02:10:40
    04:50:21
     
  •  
    19
    Murat Yüksel
     
    02:10:40
    04:50:31
     
     
  •  
    20
    Gülen Gül
     
    03:13:00
     
     
  •  
    22
    Arkın Balaban
     
    01:19:52
    03:22:14
     
  •  
    23
    Burak Serter
     
    01:27:35
    03:28:38
     
  •  
    24
    Atılay Ünal
     
    01:32:00
    04:02:55
     
  •  
    26
    Mehmet Parlak
     
    01:26:25
    03:42:16
     
  •  
    30
    Özgür Önsel
     
    02:03:15
    04:32:06
     
  •  
    32
    İlhan Vatansever
     
    02:36:05
    05:43:34
     
  •  
    35
    Aykut Üstündağ
     
    02:32:10
    05:47:00
     
  •  
    36
    Gülseren Yıldız
     
    02:32:00
    05:47:10
     
  •  
    37
    Selma Canbektaş
     
     
     
     
  •  
    52
    Hasan İşbilir
     
    01:14:00
    02:43:22
     
Antalya Web Sayfası