TAHTALI RUN TO SKY

Sonuçlar 2016

Tahtalı Run To Sky

  GogusNo Ad Soyad Team Start CP1 CP2 Finish Derece
1 137 Ufuk ÖZTÜRK   07:05:45 08:11:02 09:31:27 11:17:45 04:12:00
2 44 Soner Büyükatalay ORDOS 07:05:45 08:09:52 09:31:03 11:23:03 04:17:18
3 27 Mahmut Yavuz Bireysel 07:05:45 08:11:45 09:33:12 11:28:27 04:22:42
4 81 Hasan İşbilir Antalya Runners 07:05:45 08:11:50 09:39:27 11:37:02 04:31:17
5 132 Murat AKIN ANKYRA 07:05:45 08:13:58 09:38:33 11:37:16 04:31:31
6 13 Mustafa Kızıltaş BANDAK 07:05:45 08:15:56 09:39:30 11:45:11 04:39:26
7 104 Orhan Veli Erduran Bireysel 07:05:45 08:11:55 09:37:22 11:57:55 04:52:10
8 71 Bora Maviş ORDOS 07:05:45 08:15:54 09:43:20 11:59:13 04:53:28
9 79 Tim Voßkämper ITÜ 07:05:45 08:19:44 09:54:02 12:04:54 04:59:09
10 107 john young Wadibih 07:05:45 08:17:44 09:59:09 12:07:18 05:01:33
11 76 Hakan Ertürk ORDOS 07:05:45 08:22:41 09:55:36 12:10:12 05:04:27
12 62 Fırat kara team raidlight türkiye 07:05:45 08:22:53 09:55:03 12:13:39 05:07:54
13 88 Alessandra Corvaia ASD Fiamma Rossa Palermo 07:05:45 08:17:24 09:44:28 12:14:50 05:09:05
14 87 Ennio Gugliotta ASD Fiamma Rossa Palermo 07:05:45 08:17:24 09:44:25 12:14:50 05:09:05
15 55 Hüseyin  Haşhaş  Bireysel 07:05:45 08:21:04 09:52:34 12:17:13 05:11:28
16 82 Mehmet Ali OK Vodafone TR 07:05:45 08:15:56 09:57:03 12:18:30 05:12:45
17 126 Mustafa UCBILEK uniquerunner 07:05:45 08:23:01   12:20:37 05:14:52
18 53 TOLGA GÜLER TEAM ULTRA TRAINER RUNNER 07:05:45 08:20:32 09:55:28 12:24:40 05:18:55
19 10 Tacettin ALPER İstanbul Masterleri Atletizm Klubü 07:05:45 08:13:55 09:42:22 12:24:44 05:18:59
20 51 Özgür  Öktem Team Ultra Trail Runner 07:05:45 08:24:37 10:06:11 12:25:36 05:19:51
21 120 Ali OSMAN EYCE Bireysel 07:05:45 08:24:37 09:59:17 12:26:33 05:20:48
22 115 Aytug Celikbas Bireysel 07:05:45 08:24:03   12:27:47 05:22:02
23 121 Akın Yeniceli Uşak belediyespor 07:05:45 08:11:45 09:41:29 12:29:05 05:23:20
24 138 Hüseyin ÇALIŞKAN   07:05:45 08:30:55 10:11:27 12:29:43 05:23:58
25 110 Kaya Aydın Alpay Bireysel 07:05:45 08:25:47   12:32:00 05:26:15
26 31 İlker Laçalar Team Ultra Trail Runner 07:05:45 08:24:03 10:06:06 12:32:01 05:26:16
27 135 İlker BOZCAN   07:05:45 08:27:19 10:06:00 12:34:10 05:28:25
28 30 Aylin SAVACI ARMADOR Adım Adım 07:05:45 08:32:25 10:12:44 12:35:12 05:29:27
29 47 Kemal Filiz Ankara Masterler Atletizm 07:05:45 08:23:05 09:55:34 12:35:21 05:29:36
30 8 Bakiye Duran Team Ultra Trail Runner 07:05:45 08:24:37 10:08:10 12:40:37 05:34:52
31 24 Dinçer Köse Team Ultra Trail Runner 07:05:45 08:21:04 10:10:20 12:42:48 05:37:03
32 134 Serkan ERTEM Duvar Organizasyon 07:05:45 08:31:30 10:10:24 12:46:16 05:40:31
33 139 Sevil Toker   07:05:45 08:24:37 10:12:24 12:48:47 05:43:02
34 136 Yunus Emre DEMİR   07:05:45 08:14:56 09:45:20 12:48:50 05:43:05
35 99 Hüseyin Ümit Hatıp Bireysel 07:05:45 08:33:20 10:13:03 12:51:21 05:45:36
36 3 Güven  GüçlüTürk Bireysel 07:05:45 08:27:50 10:18:30 12:51:51 05:46:06
37 100 Samet Önder Bireysel 07:05:45 08:33:20 10:13:00 12:54:28 05:48:43
38 41 Ayşen Aktaş Koşankara-Ordos 07:05:45 08:36:40 10:28:08 12:57:02 05:51:17
39 131 Gökhan ÇAĞLAR TEB 07:05:45 08:35:30   12:59:16 05:53:31
40 45 Serhat Kırali Bireysel 07:05:45 08:27:40 10:12:07 13:02:09 05:56:24
41 64 Hüseyin Yumrutaş Gebze Dağcılık ve Doğa Sporlari 07:05:45 08:30:56 10:18:31 13:06:46 06:01:01
42 129 Mehmet Çiçek ME-ME-RE-FA 07:05:45 08:29:34 10:13:19 13:11:57 06:06:12
43 74 Mustafa Cihan ORDOS 07:05:45 08:30:30   13:11:57 06:06:12
44 83 meltem demir Kaş Koş 07:05:45 08:34:20   13:12:50 06:07:05
45 57 Muazzez ÖZÇELİK Raidlight Team Türkiye 07:05:45 08:30:45 10:34:21 13:16:03 06:10:18
46 69 Mehdi Duman Bireysel 07:05:45 08:24:23 10:12:10 13:17:55 06:12:10
47 18 Orhun Ekren Bireysel 07:05:45 08:40:58 10:32:56 13:17:55 06:12:10
48 109 CENKERI ERSOZ Bireysel 07:05:45 08:33:02 10:32:26 13:19:04 06:13:19
49 17 Cem Doğan Bireysel 07:05:45 08:40:58 10:33:03 13:19:37 06:13:52
50 96 Emre Altınova Adidas 07:05:45 08:23:01 10:11:06 13:20:39 06:14:54
51 46 Ferda FALAY Ege Maraton 07:05:45 08:33:28 10:29:17 13:22:07 06:16:22
52 50 Ece Saraoğlu ORDOS 07:05:45 08:33:08 10:36:28 13:23:05 06:17:20
53 1 SERCAN KEYKUBATLI Antalya Runners 07:05:45 08:29:08 10:26:17 13:24:15 06:18:30
54 86 Ufuk Güven Kaş Koş 07:05:45 08:34:20 10:34:21 13:25:54 06:20:09
55 111 Murat Esenoluk Bireysel 07:05:45 08:29:34   13:26:40 06:20:55
56 93 Argün Katırcı ORDOS 07:05:45 08:28:45 10:19:22 13:29:03 06:23:18
57 103 Tolga Yücel KAŞ KOŞ 07:05:45 08:32:02   13:30:44 06:24:59
58 67 Fedai Kürtül Gebze doğa sporları kulübü 07:05:45 08:32:30   13:32:40 06:26:55
59 23 Alper DOĞAN Bireysel 07:05:45 08:37:00 10:39:49 13:33:59 06:28:14
60 16 Mustafa ARKAN Bireysel 07:05:45 08:34:57 10:36:21 13:36:30 06:30:45
61 20 Serkan Ülkütanır Bireysel 07:05:45 08:36:52 10:34:10 13:39:24 06:33:39
62 108 Talat Demirel Bireysel 07:05:45 08:37:08   13:39:33 06:33:48
63 28 Necmi  TADIR Adana Atletizm Spor Kulübü 07:05:45 08:34:45 10:52:00 13:39:40 06:33:55
64 119 Fatma Walter Deutscher Alpenverein 07:05:45 08:48:08 10:58:03 13:40:23 06:34:38
65 48 Savaş Yürekli Bireysel 07:05:45 08:42:10 10:54:25 13:40:24 06:34:39
66 90 Harun Kenan SUBAŞI Sakarya Büyükşehir Belediyesi 07:05:45 08:42:00   13:46:40 06:40:55
67 68 Muhammed Duman Bireysel 07:05:45 08:27:35 10:27:48 13:48:21 06:42:36
68 97 İbrahim YÜCEBAŞ AKUT 07:05:45 08:29:18   13:50:56 06:45:11
69 61 Murat Akan Bireysel 07:05:45 08:43:30 10:50:43 13:52:27 06:46:42
70 59 Ege Battal Bireysel 07:05:45 08:52:25 11:03:11 13:54:26 06:48:41
71 60 Ebru  Battal Bireysel 07:05:45 08:52:25 11:03:13 13:54:28 06:48:43
72 133 Resul DINÇER Bireysel 07:05:45 08:29:34   13:56:59 06:51:14
73 122 Gerardo Vacca Enterprise C 07:05:45 08:37:24 10:38:14 13:58:52 06:53:07
74 70 Serap Emil ORDOS 07:05:45 08:39:23 10:36:27 13:59:12 06:53:27
75 42 Selman Faruk  Gençtürk Yanta Rangers 07:05:45 08:24:45 10:52:54 14:03:58 06:58:13
76 75 Burcak Ozoglu ORDOS 07:05:45 08:41:08 10:52:23 14:06:19 07:00:34
77 102 Esref DENIZ Antalya Triathlon Kulubu  07:05:45 08:33:00 10:29:58 14:08:26 07:02:41
78 56 Cilasun Bayülgen Bireysel 07:05:45 08:52:25   14:13:49 07:08:04
79 22 Volkan Murat Uzun Bireysel 07:05:45 08:37:00 10:38:53 14:14:00 07:08:15
80 116 Haldun Aydıngün Kaş Koş 07:05:45 08:46:04 10:52:33 14:16:12 07:10:27
81 73 Meltem ÇOLAK ORDOS 07:05:45 08:49:32   14:16:22 07:10:37
82 128 MEHMET ALİ TANRIVERMİŞ ME-ME-RE-FA 07:05:45 08:30:58 10:27:19 14:22:45 07:17:00
83 117 Acar Tüzüner AÜTF 07:05:45 08:46:20 11:09:22 14:25:18 07:19:33
84 15 Nasrettin Adalı Adana Masterler Atletizm 07:05:45 08:34:45 11:04:37 14:30:00 07:24:15
85 29 Halil FIRAT Adana Atletizm Spor Kulübü 07:05:45 08:39:30 10:58:55 14:33:48 07:28:03
86 127 BUĞRA FATİH  ÜNSAL GALATASARAY - ADIM ADIM TEMA  07:05:45 08:46:04   14:36:06 07:30:21
87 33 Dilek Özgürel Team Ultra Trail Runner 07:05:45 09:02:18 11:23:22 14:53:00 07:47:15
88 11 Rıdvan ŞÜKÜR Bireysel 07:05:45 08:43:20 11:03:11 14:53:00 07:47:15
89 105 Hikmet RENDE maratoncu 07:05:45 08:55:41   15:08:15 08:02:30
90 112 Nuri DAĞGEZ bireysel 07:05:45 08:52:00 11:38:31 15:15:36 08:09:51
91 54 Seteney Yargıç Bireysel 07:05:45 09:04:54 11:41:38 15:33:08 08:27:23
92 118 İbrahim Metin KOÇKAR Ferdi 07:05:45 08:55:41 11:29:14 15:33:08 08:27:23
93 4 Gökmen SAYAROĞLU GEDOSK 07:05:45 08:52:40 11:23:48 15:40:35 08:34:50
94 2 Murat YÜKSEL İstanbul Masterları Atletizm Kulübü 07:05:45 08:53:40 11:24:03 15:40:35 08:34:50
95 43 Bora Çoban Bireysel 07:05:45 08:53:20   15:57:15 08:51:30
96 37 Mustafa Kılıçarslan  BÜNYAN DOSTLARI GRUBU DERNEĞİ 04:30:00   10:50:45 16:37:00 12:07:00

Tahtalı VK

  GogusNo Ad Soyad Team Derece
1 25 Mahmut Yavuz Bireysel 01:22:07
2 9 Emre Ayar Kertenkeleler 01:27:15
3 5 Mustafa Kızıltaş BANDAK 01:34:05
4 30 Dinçer Köse Team Ultra Trail Runner 01:34:58
5 7 Hakan Kocakulak ORDOS 01:36:20
6 12 Mustafa Ücbilek uniquerunner 01:42:19
7 15 Bora Balya ORDOS 01:42:43
8 27 Silvio Braggiotti Bireysel 01:43:24
9 11 Aslı SERTÇELİK Adım Adım 01:44:15
10 3 Güven  GüçlüTürk Bireysel 01:47:23
11 14 Eylem Elif Maviş ORDOS 01:55:58
12 28 Cenkeri ERSOZ Bireysel 01:59:00
13 31 Orhan Saçan YDK-Yıldızlı Dağcılar Derneği 02:25:35
14 29 SERPİL SEMERCİOĞLU FİNANSBANK 02:33:28

Chimera Run

  GogusNo Ad Soyad Takım Derece
1 1038 Ali TAŞKIN OASIS Fitness&Personel Training 00:51:53
2 1054 Güven Güçlütürk Bireysel 00:56:11
3 1018 Hakan İlhan Bireysel 00:56:45
4 1017 Onur Gönüllü Bireysel 01:00:08
5 1044 İbrahim Baykal TEB 01:00:27
6 1053 Aysun Özen Antalya Runners 01:00:35
7 1027 Taner Karaca Bireysel 01:01:48
8 1021 Cengiz Keskendir Garantirun @ Antalyarunners 01:02:14
9 1020 Zeynep Yildiz Antalya Runners 01:02:29
10 1043 Haydar Culfa Olympos Teleferik 01:03:40
11 1046 Antonio Sala Bireysel 01:03:45
12 1016 Gül Çolak ORDOS 01:04:23
13 1029 MEHMET DEMİROĞLU Bireysel 01:04:52
14 1052 Ünal Vural Bireysel 01:04:55
15 1009 Aylin Nayman Bireysel 01:06:47
16 1010 Tuğsan Nayman Bireysel 01:06:47
17 1034 Özlem Yetiş Koşu Dünyamız 01:07:27
18 1014 Mahmut Özkarataşlıoğlu Koşu Dünyamız 01:07:33
19 1035 Asena  COŞAN ORDOS 01:10:33
20 1039 Ruhi CEYLAN Ankara Masterler Atletizm 01:10:41
21 1047 Ayşegül Birand Bireysel 01:10:45
22 1004 Görkem Güner Bireysel 01:11:02
23 1013 Serhan Demirtaş Koşu Dünyamız 01:11:05
24 1031 TUNA SEZENER Bireysel 01:13:56
25 1040 Abdullah  DALGIÇ Koşu Dünyamız 01:16:25
26 1001 Demet Kocakulak ORDOS 01:17:34
27 1028 FİLİZ DEMİROĞLU Bireysel 01:17:38
28 1003 Elçin Özgür Büyükatalay ORDOS 01:17:39
29 1007 Zahide Çiler Tezcaner Bireysel 01:18:25
30 1050 Ersin Çelik ORDOS 01:22:24
31 1051 Berna Bayazit Baran Bireysel 01:22:56
32 1041 Emel GÜNEŞ ORDOS 01:27:07
33 1033 Arzu Tüzüner Koşan KBB 01:31:19
34 1049 Suat Erşal Bireysel 01:34:11
35 1055 Nazime Çelik Bireysel 01:41:31
36 1036 Mihrunnisa ERSÖZ Bireysel 01:42:01
37 1011 BERNA BÖLÜK Bireysel 01:44:13
38 1030 Gonca Sezener Bireysel 01:52:05
39 1042 Mustafa  MUTLU EFES 01:52:05
40 1048 Bülent Müsellim Bireysel 01:52:05
Antalya Web Sayfası